Novinka
Detské Kinesio telo pásky bbtape deti (5 cm * 5 m)

Detské Kinesio telo pásky bbtape deti (5 cm * 5 m)

m5

€9.12

Nový produkt

Bbalance predstavuje svetovo prvá séria Kinesio teipov, ktorý je určený špeciálne pre použitie v pediatrii a dieťa Taiping-bbtape deti.

Na rozdiel od štandardných dizajn trvať výrobky deti séria má jemnú hypoalergénne lepidlo base: akrylátové lepidlo, vytvorené kórejský špecialistov, prispôsobené pre citlivú detskú pokožku a eliminuje možnosť podráždenia a začervenania.Pás s nástrojmi bbtape deti, sám sa organické eco-bavlna, ktorá zaručuje vzduchovej priepustnosti materiálu a nespôsobuje plienky značky.

Kinesio trvať série bbtape deti sú prezentované v exkluzívnych detských dizajn-farby "Cars" a "jednorožca" páči sa mi, ako chlapci, tak sa dievčatá!Vďaka tejto svetlé dizajn, proces Taiping bude zase do vzrušujúce hra.A čo je najdôležitejšie-bude dieťa zažiť stres a nepohodlie počas postupu!

Svetlé trvať bbtape deti budú fandiť vás a vaše dieťa počas aplikácie!Fungujú po celý čas, zatiaľ čo na pokožku, nie lúpať dokonca aj pri kontakte s vodou a nie obmedzenie mobility dieťaťa.Kinesio páse s nástrojmi bbtape deti môže byť prilepený na rôzne časti tela (tvár, krk, ruky, hrudník, chrbát, atď.) a kombinovať s inými liečebnými metódami.

Výhody použitia

Kinezio teiping sa ukázala byť účinná metóda používa v pediatrii, reči, terapia, rehabilitácia, ostré zranenia, atď.Na rozdiel od tradičných metód liečby, prekrytie take-up má niekoľko výhod-je to metóda, немедикаментозный (pásky nesmie obsahovať žiadne lieky), неинвазивный, bezbolestné a pohodlné (postup môžete vykonať doma) a lacný (nie je potrebné drahé vybavenie a zariadenia).Okrem toho možno použiť od narodenia.

Aplikácia take-up pre deti má širokú škálu čítania: liečba, лимфодренаж, stabilizácia, oprava, relaxáciu, posilňovanie, tvoriť nové motorové stereotyp, atď.Kinesio pásky majú pozitívny vplyv pri liečbe detských chorôb, ako sú dtsp, narodenia zranenia, deformácie dolných končatín, oneskorenie vo vývoji veľkých a zručnosť v prstoch, nesprávne držanie tela, neurologické poruchy, opuch, bolesť syndróm, atď.

Štítky: kinesio, 3 m scotch, kinesiolog, kinesia, lepidlo web, tváre, brady, výťah, kinesio tape, mosadz pásky, svalové nálepky, telo štíhlejší masér celulitídy

Zdroj Napájania Žiadne Elektrické
Pôvod KR(Pôvodu)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty