Novinka
Elektrický Skúter carcam M4 Pro GT 17ah

Elektrický Skúter carcam M4 Pro GT 17ah

m345

€379.64

Nový produkt

Špecifikácie:

Typ položky: elektrický skúter

Konštrukcia: rám

Body materiál: letecký hliník

Kolesá: Komora, 10 palec

Energetické zhodnocovanie režim: nie

Šok: Áno

Zdvíhacie uhol: 15 °

Maximálna rýchlosť: 50 km/h

Brzdy: Elektronické

Výkon Motora: 500 W

Stupeň ochrany: ip50

Farba: Čierna

Vlastnosti: Riadiace/palube nastavenie výšky vybavená LED smerovku/Tam je sedačka

Batéria, Mah: 17000

Rozmery: 1200 x390x500mm

Rozmery balenia: 1200 x390x500mm

Čas nabíjania: 6 h

Najazdených kilometrov na jedno nabitie: až 50 km

Nosnosť: do 130 kg

Hmotnosť výrobku: 24500 gramov

Carcam M4 pro 17ah-nová verzia populárneho elektrický skúter.Vďaka motorom s výkonom 500 W, skúter je schopný vyvinúť rýchlosť až 50 km/h v priebehu niekoľkých sekúnd.Okrem toho, súprava obsahuje vymeniteľné sedlo, ktoré vám umožní presunúť na skúter posedenie.Na Li-ion batéria má kapacitu 17000 mAh a poskytuje až 50 kilometrov cesty na jedno nabitie batérie.Úplné nabitie elektrického skútra batérie trvá len 6 hodín.Skúter telo je vyrobené z leteckého hliníka a znesie zaťaženie až do 130 kilogramov.Kotúčové brzdy zaisťujú maximálnu bezpečnosť jazdy pri jazde vo vysokej rýchlosti.Elektrického motora 500 W

Elektromotor skúter má výkon 500 wattov a umožňuje vám zapnúť do rýchlosti 50 kilometrov za hodinu.Malé vleky v horskej, ako aj nerovného pokrytie, nebude rušenie pre vás.

Batéria 17000 mAh

Na Li-ion batéria má kapacitu 17000 mAh a poskytuje až 50 kilometrov trate na jedno nabitie.Nemusíte sa obávať, nabíjanie batérie počas dlhé vzdialenosti výlety.

3 nastavenia rýchlosti

SKÚTER má tri vysoko-rýchlostné režimy.Môžete si vybrať najvhodnejší režim pre maximálne pohodlné a bezpečnú jazdu na elektrických skútrov.Okrem toho, vybraný režim ovplyvňuje rýchlosť vybíjania batérie.

Kolesá 10"

Nafukovacie Koleso elektrické autá majú Dia 10' 'и protišmykovým dezénom.Vďaka tomu môžete jazdiť na všetky povrchy, vrátane tráva, piesok alebo štrk.

Tlmiče

Predné a zadné koleso je vybavené tlmičmi.Vďaka tomu môžete pohodlne prejsť na skúter, dokonca aj na nerovnom povrchu vozovky.

Odnímateľné sedadlo

Vďaka odnímateľné sedlo, môžete sa presunúť na elektrický skúter posedenie.Sedlo má tiež skladací dizajn a nie je v rozpore s prepravou skúter.Ak je to potrebné, môžete ľahko odstrániť sedlo z elektrický skúter a jazdu v stoji.

Prenosné

Na electroscooter rám má skladací mechanizmus.Vďaka tomu môžete ľahko dopravy skúter vo verejnej doprave, a to je tiež vhodné ho uložiť do bytu.

Nastaviteľná výška riadidiel

Volant elektrický skúter je výškovo nastaviteľný.Vďaka tomu môžete nastaviť volant jednotlivo do výšky.

Anti-slip vinutia

Riadidlá rukoväte sú vyrobené z mäkkej anti-sklzu materiálu.Vaše ruky budú nie sklzu mimo zbraní a nebude potu aj pri dlhých cestách na scooter.

Letecká zliatiny prípade

V prípade, že prístroj je vyrobený z ich leteckého hliníka a je schopný vydržať zaťaženie do 130 kilogramov.Vďaka tejto skúter je ideálny nielen pre deti, ale aj pre dospelých.

Všetky informácie na displeji

Kolobežka je vybavená strane počítača.Displej zobrazuje všetky potrebné informácie o batérii nabíjanie, aktuálna rýchlosť a rýchlu režime.

LED baterka

Vďaka LED baterku, môžete jazdiť na elektrický skúter aj v noci.Okrem toho, svietidlo bude viac viditeľné na cestnej premávky pre chodcov a iných dopravy.

Smerovku

Deca kolobežka je vybavená LED smerovku.Vďaka tomu môžete rýchlo informovať ostatných účastníkov plánovaných manéver.

Alarm systém

Prístroj je vybavený zvukový alarm, ktorý vám nedovolí opustiť skúter na dlhý čas bez dozoru.Sada obsahuje dva keychains pre vzdialené zapnutie a vypnutie alarmu.

Štítky: gt 2 pro huawei, časti citycoco, kugoo m4 pro, kugoo m4, xiao skúter elektrický skúter, electr skúter, m4 pro hodinky, airsoft m4, kugoo, dvere gt2

Materiál Telesa Leteckého Hliníka
Názov Značky CARCAM
Číslo Modelu M4 PRO GT 17Ah
Pôvod CN(Pôvodu)
Koliesko Číslo 2.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty