5 KS Sada Požičovňa Súpravy na Opravu Nástroj Kľukou Extractor Zotrvačníka Odstránenie Nástroje Na Bicykli, Outdoorové Športy, Cyklistické Príslušenstvo na Koni

m171

€8.83

-3.97

€12.80

-31 %

Nový produkt

5 KS Sada Požičovňa Súpravy na Opravu Nástroj Kľukou Extractor Zotrvačníka Odstránenie Nástroje Na Bicykli, Outdoorové Športy, Cyklistické Príslušenstvo na Koni

Odrážky: 1、Široké použitie: Vhodné pre akékoľvek 20 zubov splinted typ stredová.Môže sa používať buď so 24mm zásuvky, kľúča alebo nastaviteľný kľúč.

2、Odstrániť Námestie Kľukový Typ Zbrane: nahodiť extraktor sa používa na odstránenie námestie typ kľukou zbraní, všetko, čo potrebujete, je buď 58 alebo 16 mm kľúč na matice alebo len nastaviteľný kľúč.Vhodný pre štandardné námestie zužuje.

3、Kľukou Nástroj pre Odstránenie: Môžu byť použité na utiahnite na skrutku-na freewheels; zabezpečuje pre 8, 9 a 10 rýchlosť kazety.Je potrebné kľukou removal tool pre vonkajšie cykloturistika.Je ideálny pre všetky domáce kolo mechanik.

4、Odstrániť Zotrvačníka: Keď odstrániť zotrvačníka, pevné koleso, aby sa zabránilo poškodení.Vhodný pre štandardné námestie zužuje.

5、balenie Obsahuje: 1x kľukou digestor, 1x stredová remover, 1x 16 mm skrutkovač, 1x freewheel reťazca bič remover , 1x hub kazeta nástroj pre odstránenie.

Funkcie:

1. Stredová remover je možné používať buď so 24mm zásuvky, kľúča alebo nastaviteľný kľúč.

Špecifikácia:

Názov: Požičovňa Repair Tool Kit

Vhodná pre: horské bicykle/ cestný bicykel

Materiál: kov

Farba: čierna a strieborná

Balenie Zoznam:

1x kľukou digestor,

1x stredová remover,

1x kľúč

1x freewheel reťazca bič odstraňovač

Rozbočovač 1x kazeta removal tool

Štítky: iptv vod ruskej, crv dopravcu 2007, crv tlačidlo valca, hip stehennej kosti pletenca, kailh tichý box, sivé šaty ofice, klobúk otvor leopard, klobúk deti od 2 rokov, rezanie formy ivy

Druh Súpravy Na Opravu Pneumatík

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty