V nevýbušnom Ploché Film 4-20MA Tlak Vysielač S LCD Displejom

m42

€86.31

Nový produkt

Ploché film v nevýbušnom snímač tlaku

snímač Snímač Vysokej teplote taveniny Popis produktu plochý film tlak vysielač všetky hygienické dizajn z nehrdzavejúcej ocele, s nerezová oceľ tesnenie.Hygienické dizajn zodpovedá EHEDG / FDA / štandard GMP.Je vhodná pre potraviny, nápoje, farmaceutické a bioinžinierstvo odvetviach, zvláštne požiadavky.Tento produkt je pripojený nerezovej ocele shell a antiseptické sterilné nehrdzavejúcej ocele procesu, aby spĺňali požiadavky na hygienické meranie hladiny.Najvyššia teplota odpor snímača je 150 ° C ~ 200 ° C. jednoduché použitie a jednoduché ovládanie bez demontáže počas čistenia a vysoká teplota sterilizácie.

Rozsah

-0.1 Mpa...0Kpa~10Kpa...100Mpa

Tekutiny materiál

Štandard: 316L nerezovej ocele, keramiky, typické: khashi zliatiny alebo pozlátené membrána

Rozsah zobrazenia

-1999~9999

Teplotný Drift

≤±0.05%FS/°C (teplotný rozsah -20~85°C)

Presnosť

0.1% (vlastný), 0.25% (typický), 0.5% (maximum)

Nulový bod

≤±0.02%FS/°C (Typická), ≤±0.04%FS/°C (Max)

Celý bod

≤±0.02%FS/°C (Typická), ≤±0.04%FS/°C (Max)

Teplo vrátiť rozdiel

≤±0.5%FS

Plniaca kvapalina

1. Silikónový olej 2.Syntetický olej alebo hygienické olej

Čas odozvy

Výstupný prúd max. 2ms, výstupného Napätia max. 10ms

Teplota skladovania

-40°C~125°C

Teplota média

-30°C~300°C

Mechanický vplyv

100 g/1ms

Mechanické kmitanie

Max. 20 g: 15~2000Hz

Zdroj napájania

12 ~ 36VDC (spotreba 30mA)

Výstupný Signál

Analógový výstup: 4mA~20mA (superimposable HART protokolu).0V~10V

Digitálny výstup: RS485

Ovládací výstup: Switch: 2 spôsobom, analógový množstvo: 1 spôsob

Chyba záťaže

Úroveň ochrany

IP65/IP67

senzor pre machi Rozmer

Companyintroduction

Changsha Lu osen Automation Technology Co., S.r.o.je sídlom v Changsha, Chunan, a spoločnosť je založená na Promesstec.To je technologicky orientovaných podnikov špecializujúca sa na Výskum a Vývoj, výrobu a predaj služby A. S (automatické snímanie technológie).Changsha Lu osen je spáchaný na budovanie domácich high-tech snímacie technológie výrobkov, kombinácia nemecký core technológiu snímania s čínskym lokalizované dopytu na trhu, ktoré prispievajú svoje vlastné skromné sily na domácom senzor trhu, najmä v oblasti automatizácie procesov..

Changsha Lu osen jej klientov patria Fortune 500 spoločností, štátnych orgánov, integrované divízií a distribútorov napĺňať rozličné potreby trhu výroby a priemyslu.Changsha Lu osen výrobky sa používajú hlavne v: plastové stroje, chemické vlákna stroje, petrochemický, úprava vody inžinierstva, elektrárne, letecký priemysel, vzduchové kompresory, klimatizačné zariadenia, automobily, plasty, obaly.Lekárske, elektronika, chemické, gumy, textilu a balenie potravín.Všetci naši zákazníci majú spoločné potreby: ak chcete získať spoľahlivé výrobky z dôveryhodných spoločností.Naše výrobky boli úspešne aplikované v mnohých oblastiach, v Taliansku, usa, Nemecko, Kanada, Veľká Británia, Rakúsko, Malajzia, India, Pakistan, Singapur, Japonsko, Austrália, atď.To dokazuje, že máme spoľahlivé produkty a kvality výrobkov.služba.

Changsha Lu osen bude naďalej klásť dôraz na spoľahlivosť, stabilitu a presnosť jej produkty pomáhajú zákazníkom dosiahnuť konkrétne potreby, win-win spoluprácu a vytvárať hodnoty

Package&Poštovné

FAQ

Otázka: Keď budete nám dať odpoveď

Odpoveď: Budeme s vami v kontakte počas 1 hod.

Otázka: môžeme navštíviť vaše továreň?

Odpoveď: Môžete sa zohriať privítal návštevu našej továrni

Otázka: Ako sa o riadenie kvality?

Odpoveď: Máme kompletný systém kontroly kvality, a všetky výrobky, ktoré budú kontrolované pomocou QC oddelenie pred dodaním.

Otázka: Ako sa o platbu?

A: T / T,Paypal,WU,Úverové Poistenie,atď, sú akceptované.Budete dostávať plnú ochranu vašej objednávky, prosím, kliknite na obchod záruka pre viac informácií.

Otázka: Ak chceme, aby platby, kedy začnete výroby?

Odpoveď: hneď ako obdržíme platbu, zabezpečíme výrobu.

Certifikát

Štítky: photoresistor senzor, 4 20ma, snímač tlaku, 50pin displej, tlakový snímač 4 20ma, vysielač tlaku vzduchu, tlak vysielač kremíka, tlak vody vysielač 4 20ma, 4 20ma, kábel snímača, tlak vysielač saab

Názov Značky Promesstec
Číslo Modelu DMP
Max. Rozsah Merania 100 - 199 Bar
Pôvod CN(Pôvodu)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty