Novinka
U-BLOX NEO-M8N-0-01 Vysokou Presnosťou navigáciu GPS Modul

U-BLOX NEO-M8N-0-01 Vysokou Presnosťou navigáciu GPS Modul

m114

€19.04

-2.6

€21.64

-12 %

Nový produkt

Najvyššiu obnovovaciu frekvenciu Môžete Dosiahnuť 18Hz

Tento Modul Je Najlepšou Voľbou pre Niektorých Vysoko-Rýchlostné Športové Výrobky s Vysokou rýchlosti Aktualizácie Požiadavky.

* Podpora GPS + Beidou

Je Možné Spustiť GPS + GLONASS Alebo GPS + Beidou Synchrónne a Jeho Výkonnosť vo Všetkých Aspektoch Ďaleko Presahuje Domácich UM220-III.Ak Domácich Vedeckých Výskumných Jednotiek a Útvarov Vlády Musieť Použiť Beidou, Je vhodnejšie Zvoliť Tento Modul.

V Budúcnosti, Satelitná Navigácia Bude Multi-Satelitný Systém.Jednotný Systém GPS Satelitné Budú Postupne Nahradené.Preto, Niektorí Začiatočníci si Môžu Priamo Vybrať Dual-Mode Satelitný lokalizačný Modul Naučiť.

* Nízka Spotreba Energie

Spotreba Energie NEO-M8N-0-01 Modul Je Nižšia ako U-blox Šiestej Generácie Produktov Alebo Väčšina Domácich Moduly (ako UM220-III).Avšak, MAX-7C Je Vyššia ako Modul v 7. Kapela U-blox, ako NEO-7M.V porovnaní s Modulu Mtk3333 Čip, Spotrebu Energie, Rozdiel Nie Je Veľký.

* Určenie Polohy Rýchlosť

Studený Štart Rýchlosť NEO-M8N-0-01 Je Jedným z Najrýchlejšie Výrobkov Medzi GPS Moduly v Súčasnosti.

* GPS Anténa

NEO-M8N-0-01 je Potrebné Použiť Aktívne Antény, Polohy Výkon Je Lepší.s Pasívna Anténa, Výkon Je Pomerne Slabá.Pre Zákazníkov, Ktorí Potrebujú Pasívne Antény, Odporúča Sa Pridať LNA a VIDEL Filter.

* Počet Satelitov a Presnosť určenia Polohy

V porovnaní s jedným GPS Modul, NEO-M8N-0-01 Môžu Nájsť Viac Satelitov.Vo Všeobecnosti platí, že Je Jednoduchšie Nájsť Viac ako 15 Korálky Satelitov.Avšak, Jeden GPS Modul, ktorý Môže byť vo Všeobecnosti Nájsť 9 Alebo 10 Satelitov.Pretože Sa nájde Viac Satelitov, na Presnosť Polohovania Hdop Môže Dosiahnuť O. 5m ~ 1.0. To Môžete v Podstate Splniť Použiť Požiadavky Prieskum a Mapovanie Úrovni, Ktorá Nie Je Veľmi Vysoká.

Štítky: neo 6m modul, max31855, cuav gps, gps príjem, gps neo 6m, neo m8n letu, neo m8n drôt, gps modul ublox 8, mt03 racing, gps uart

Typ Snímača Holzer

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty